Наші партнери – ГО «‎Союз багатодітних сімей»

Різні дослідження б’ють на спалах про те, що одна з великих проблем, яка вже є і буде посилюватись в Україні – демографічна криза.

Дубовик Екатерина, засновниця та голова Громадська організація  “Союз Багатодітних Сімей”, розповіла про свою мрію, що пов’язана з цією темою.

Катерина – мама трьох хлопчиків, тож добре знає, як складно батькам і підліткам у великій родині. Саме тому вона організувала навколо себе спільноту багатодітних родин. Бо підтримка, особливо у складні часи, – найважливіша річ.

🌠ГО «‎Союз багатодітних сімей» 5 років йде до мети: довести, що багатодітні родини – це добре. Україні потрібні діти, які зростають, навчаються, а потім і працюють на свою родину та країну.

«‎Мама – найскладніша робота у світі, де немає відпустки, вихідних та нормованого графіку. Це важко, особливо під час війни. Наш Союз підтримує родини усім, чим тільки можливо», – каже Катерина.

Поки батьки намагаються самостійно підняти родини – держава особливою участі у цьому поки що не бере, – ГО «‎Союз багатодітних сімей» опікується майже 400 дітьми, 70 з яких мають цукровий діабет.

Напрями роботи організації:

✅ проведення освітніх та святкових подій;

✅ правова, психологічна та інформаційна допомога;

✅ гуманітарна підтримка під час війни.

Допомагають у розвитку спільноти і самі батьки. «‎Хтось отримав консультацію і поділився з новенькими. Хтось допоміг з розвантаженням гуманітарки. Це означає, що наша багатодітна спільнота міцнішає і буде розширюватись», – радіє Катерина.

Зі свого боку БФ «‎Глобаль2000 дітям України» підтримав Союз багатодітних родин у 2022 році: закривали потреби у продуктових наборах, а також вітали дітлахів новорічними подарунками 🎁

Фото Катерини Дубовик