Історія фонду

У 1996 році з нагоди 10-ї річниці Чорнобильської катастрофи Австрійська екологічна організація GLOBAL2000 провела окрему акцію для дітей, які постраждали від цієї катастрофи та лікувались в одній із дитячих лікарень Харкова.

Але після запуску ініціативи зупинитися було неможливо. Ідейний натхненник проєкту Крістоф Отто організував широку підтримку австрійських благодійників для допомоги Україні

Спочатку зусилля були зосереджені на чорнобильських дітях, але згодом стало зрозуміло, що є потреба у підтримці дітей із важкими хронічними захворюваннями, дітей-сиріт та дітей із родин у складних життєвих обставинах, особливо у Луганській і Харківській областях. Тому організація розширила фокус роботи на хворих дітей та тих, що потребують допомоги загалом.

У 2021 році за ініціативи Юлії Друмель та при підтримці Крістофа Отто GLOBAL2000 стала засновником Благодійної організації “Благодійний фонд “Глобаль2000 дітям України”, який сьогодні продовжує багаторічну справу допомоги дітям в Україні.

Директорка фонду:
Юлія Конотопцева

к.держ.упр, доцент

Директорка українського фонду відповідає за те, щоб допомога українським дітям надавалася максимально швидко та ефективно.

«Я працюю з дітьми, які потребують допомоги, з 2014 року, а також є активним волонтером. Всі діти прекрасні і заслуговують на здоров'я та щасливе дитинство.»

Живе під девізом:
" Немає нічого неможливого, якщо ваші зусилля спрямовані на добру справу."

Статутні документи