Благодійні програми

Адресна допомога

Метою програми є надання адресної благодійної допомоги дітям з онкологією та дітям з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах (СЖО): допомога із закупівлею ліків, проведенням обстежень, лікуванням тощо; збір потреб, організація та закупівля продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни, канцелярського приладдя тощо.

Забезпечення дитячих медичних закладів

Метою є забезпечення закупівель медичного обладнання, меблів та приладдя, витратних матеріалів, санітарно-гігієнічних матеріалів та приладдя тощо для ХМДКЛ №16 та ХОДКЛ №1, а також поліпшення харчування пацієнтів ХМДКЛ №16 шляхом забезпечення відділенню закупівлю продуктів харчування

Служба психологічної підтримки (Служба онкопсихологів)

Метою програми є підтримка психологічної служби у гематологічному відділенні при Харківській міській дитячій клінічній лікарні №16 для забезпечення комплексної психологічної допомоги пацієнтам, батькам та медперсоналу відділення.

Психологи допомагають дітям та батькам розібратися в інформації про захворювання та лікування, знизити тривогу та страх, налагодити партнерські взаємини з медичним персоналом. На сьогоднішній день Фонд фінансує оснащення кабінету для консультацій, закупівлю меблів, матеріалів для творчості, проведення комунікаційних заходів тощо.

Питна вода

Метою програми є забезпечення питною водою дитячих медичних закладів та закладів освіти (шляхом встановлення австрійських систем очищення води - СОВ)

Більше 100 СОВ було встановлено до дитячих закладів Харківської та Луганської областей - шкіл, дитячих садків, дитячих лікарень тощо. План на 2022 рік: Волинська, Рівненська, Львівська області – місця компактного проживання родин ВПО з дітьми

Допомога дитячим закладам Луганського регіону

Мета програми: підтримка дитячих закладів Луганського регіону, у яких перебувають діти-сироти та діти із різним ступенем вразливості

До 2022 року робота відбувалася у наступних закладах:

 • Новоайдарська обласна санаторна школа
 • Сєвєродонецька обласна санаторна школа
 • Рубіжанська обласна спеціальна школа «Хришталик»

У 2022 році після повномасштабного вторгнення дітей-сиріт із Сєвєродонецької школи було евакуйовано до Республіки Австрія.

Реабілітація дітей у Республіці Австрія

Протягом багатьох років Global2000 організовував відпочинок та реабілітацію дітей. Більше 2700 дітей та супроводжуючих дорослих змогли побувати в різних регіонах Австрійської республіки та отримати допомогу. На період пандемії COVID-19 програму було призупинено. У 2022 році змогла відпочити тільки одна група дітей. Надалі планується відновлення програми у повному обсязі.

Екстрена допомога

Після 24-го лютого 2022 року наш Фонд підключився до справи швидкої допомоги дітям з Харкова та області, які потребували. Ми отримуємо запити і швидко на них реагуємо. Запити від приватних осіб, волонтерів, установ і організацій

Приклади активностей:

 • Адресна допомога дітям з Харкова продуктами харчування (у співпраці з волонтерськими організаціями БО БФ «Волонтери Дорослі-Дітям», БО БФ «Станція Харків», ГО «Особлива майстерня – Мистецтво для аутизму», ГО «Благовіст 2013» та іншими)
 • Харчування, меблі, постільна білизна, гігієнічні засоби для дітей із родин, що перебувають у складних життєвих обставинах (Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія»)
 • Інформаційний супровід дітей під час евакуації
 • Координація волонтерів
 • Монітори пацієнта «Обласний клінічний Перинатальний центр»
 • Візки для дітей, чиї мами опинилися у прихистку через війну (Харківський обласний соціальний центр матері та дитини)
 • Харчування та матеріали для творчості для волонтерського денного табору “Тишком-нишком”
 • Харчування багатодітних родин з села Бригадирівка (БО БФ «Волонтери Дорослі-Дітям»)