Квитки до щастя

Пам’ятаєте, як у дитинстві ми робили вистави для дорослих? Саморобні лялькові театри з під ковдри, танцювальні виступи на маминих підборах… Запрошеннями для кожного гостя були маленькі розірвані навпіл папірці.

Ми багато розповідаємо вам про незвичні події у КНП Міська клінічна дитяча лікарня №16: казкотерапію, лікування собаками Хібукі, музичні імпровізації. Закладаємось, про диво-квитки ви точно ще  не чули.

Влада Євсеєва, керівниця психологічної служби лікарні, добре знає, скільки щастя приносять хворим дітям не тільки події, а й запрошення на них. Звісно, маленькі пацієнти не можуть вийти з лікарні і поїхати на концерт чи театральну постанову. Тож усі розваги проходять у закладі.

У дитячій лікарні №16 усіх пацієнтів запрошують на заходи саморобними, але справжніми квитками. Влада каже, що діти вже чекають на них, оскільки знають – буде щось цікаве.

«‎У нас існує цілий процес, пов’язаний з квитками. Є «‎посада» продавця: придбати квиток можна за посмішку або лагідне слово. Ще є контролери: вони ніби перевіряють квиточки. Охочих «‎попрацювати» завжди багато. Взагалі, ми зібрали цілу колекцію таких запрошень для дітей на різні лікарняні події – час заснувати музей», – з посмішкою каже Влада.

Дізнавшись про таку круту вигадку, наш фонд подарував лікарні кольоровий принтер. Хай дитячі будні на лікуванні стануть більш яскравими!