Нове обладнання для дитячої лікарні. Швидкий результат без похибок

БФ “Глобаль2000 дітям України” придбав для гематологічного відділення КНП Міська клінічна дитяча лікарня 16 Харківської міської ради сучасний коагулометр.

“Гематологічний коагулометр – це апарат, за допомогою якого виявляються зміни в системі згортання крові. Лабораторне обладнання, яке було в нас раніше, неодноразово піддавалось ремонту, морально застаріло та не має достатнього технічного запасу”, – розповіла директорка лікарні Марина Кучеренко.

Коагулометр входить до переліку вкрай необхідного медичного обладнання гематологічного відділення, він значно покращив роботу лікарів.

“Є ручний спосіб проведення аналізів, а є автоматичний, коли препарат крові закладається в аналізатор і апарат, налаштований лаборантом, сам все вираховує, швидко та якісно. В той самий день, коли хвора дитина здала аналіз, за кілька годин лікар отримує результат”, – підкреслила пані Марина.

На початку року в лікарні з’явився імунохімічний аналізатор ARCHITECT компанії Abbott, який подарували інші донори. Медики кажуть, що дослідження, отримані в процесі його роботи, є дуже важливими для проведення високодозної хімієтерапії маленьким пацієнтам. БФ “Глобаль2000 дітям України” допомагає лікарні в придбанні дороговартісних реактивів для цього аналізатора.

“Це апарат для визначення концентрації лікарських речовин, які вводяться під час високодозної хімієтерапії. Раніше на таку процедуру ми відправляли пацієнтів до Києва, тому що ми не мали такого апарату, тепер маємо, це наша давня мрія”, – розповіла керівниця медзакладу.

Лікарня щомісяця отримує допомогу від “Глобаль2000 дітям України”.

Нещодавно БФ профінансував ремонт палати для дітей, позбавлених батьківського піклування, пацієнти 16 лікарні отримують покращене харчування завдяки фонду.

“Ми замовляємо постачальнику, які нам продукти потрібні на місяць, нам привозять. Тому наші діти отримують покращене харчування щодня – це бутерброди з маслом та твердим сиром, щодня яйця у тому чи іншому вигляді, щодня діти обов’язково отримують м’ясо або рибу, свіжі фрукти”, – додає лікарка.