Наша місія – ефективна та швидка допомога дітям

1 червня святкуємо Міжнародний день захисту дітей. Особлива дата була започаткована в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався у 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

У 1959 році була ухвалена Декларація прав дитини. Вона проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

Діяльність нашого фонду направлена на підтримку українських дітей. Ми добре розуміємо, що допомога потрібна кожного дня, не тільки 1 червня.

У 2022 році БФ надав допомоги на 5 млн грн. Це:

✅ гуманітарна допомога дітям Харківської області;

✅ допомога у лікуванні дітей з онкогематологічними захворюваннями;

✅ реабілітаційний відпочинок дітей в Австрії;

✅ встановлення систем очищення води.

5 тисяч дітей отримали підтримку!

Перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства з боку ворожої армії, бойових дій на території областей нашої держави.
Пам’ятаємо, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. А ми, дорослі, продовжуємо допомагати нашим дітям!