Два дні про відновлення України

Сучасний План Маршалла для України – тема Brussels Forum 2023, на який запрошена директорка «‎Глобаль2000 дітям України» Юлія Конотопцева.

На Форумі присутні представники Європейської комісії і Європарламенту, NATO (у тому числі Єнс Столтенберг), профільні директори та віцепрезиденти великих корпорацій (Microsoft, Boeing, Amazon ті інші), представники Міжнародного банку реконструкції та розвитку, журналісти найбільш відомих ЗМІ (New York Times, Guardian тощо), представники неурядових організацій з усього Світу, та звісно з України.

Ці люди, та багато інших, формулюють План: як допомогти Україні оновитися та відбудуватися після війни.

«Велике обговорення перспектив нового Атлантизму, відбудови й реконструкції, залучення приватного сектору, безпекових питань. Звучить важлива для нас теза про екологічне відновлення. Тобто, якщо вже треба робити нове або відбудовувати старе, то технології та будівлі мають бути екологічними», – розповідає Юлія.

У пріоритетних напрямах голосно звучать дві теми: відновлення людського капіталу та психологічна реабілітація жінок і дітей. Будемо слідкувати за розвитком подій побудови Плану та надавати актуальну інформацію.Деталі Плану Маршала для України можна дізнатись за посиланням.