Додаткове харчування для хворих дітей

Здорове та правильне харчування дуже важливе для малюка з перших днів життя. Організм, що зростає, має регулярно отримувати вітаміни, мікро- та макроелементи, інші необхідні речовини.

Якщо дитина хвора, лікар узгоджує раціон. Він має відповідати віку та характеру захворювання. Їжа повинна бути різноманітною та свіжою, що приготовлена на один раз.

Фрукти, салати, запіканки, парові котлети або запечена риба, омлети, овочеві рагу, бутерброди з вершковим маслом та сиром кожен день – таке харчування щоденно отримують маленькі пацієнти КНП Міська клінічна дитяча лікарня 16 Харківської міської ради.

 “З липня 2022 року БФ “Глобаль2000 дітям України” надає лікарні фінансову допомогу. Це дозволяє купувати додаткові продукти: м’ясо, рибу, яйця, фрукти та кисломолочні продукти. Спочатку покращене харчування в закладі отримували лише пацієнти гематологічного відділення, а з січня 2023 року – усі хворі в лікарні. В цей складний для країни час, коли фінансування медичних закладів обмежене, дуже важлива підтримка фонду”, – розповідає директорка Марина Кучеренко

Програма підтримки дитячої лікарні БФ «Глобаль2000 дітям України» на додаткове харчування розрахована до кінця 2023 року. Дякуємо благодійникам з Австрії за потужну підтримку.