Звіт за проєктом #підтримка_ДБСТ 1 квартал

Ну що ж, ми відпрацювали перший квартал за проєктом системної підтримки ДБСТ. Маємо перші дивовижні результати на користь дітей 

Нагадаємо, що мета проєкту: підтримувати дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) та влаштовувати дітей до родин. Діти не мають жити в інтернатах!

Два неймовірних досягнення нашої команди:

✅ Кількість влаштованих дітей за 3 місяці перевищила планову. Ми мали допомогти з влаштуванням 20 дітей за весь проєкт. У підсумку за перші 3 місяці влаштовано до ДБСТ 42 дитини!

✅ Участь команди проєкту у розробці пропозицій щодо внесення змін до законодавства у сфері захисту прав дітей. Ефективна співпраця та зміни можливі тільки при залученні фахівців, які безпосередньо працюють з родинами.

Створюємо дієвої системи індивідуального супроводу ДБСТ. Дві наші мобільні бригади, у складі кейс-менеджера, психолога, медичного працівника, водія здійснили 69 виїздів до родин.

Надали 183 соціальні послуги для дітей: групові та індивідуальні психологічні та медичні консультації. Також проводимо юридичний супровід родин, щодо отримання необхідних документів та влаштування дітей до сімей.

Вирішили 9 складних кейсів, з якими звернулись до нас родини. Ведемо запити до Міністерства соціальної політики, департаментів соцзахисту, Харківської обласної ради щодо пільг і можливості отримання одноразової допомоги ДБСТ для вирішення життєво необхідних задач.

Все це стало можливим завдяки роботі крутої команди, яку ми сформували. Усі співробітники та волонтери проєкту максимально зацікавлені в тому, щоб діти мали щасливе дитинство в родинах!