Партнерство з фондом The Breteau Foundation

The Breteau Foundation – некомерційний фонд, мета якого: надати доступ до якісного навчання усім дітям світу у різних ситуаціях.

Історія фонду

Себастьєн Брето є успішним підприємцем, інвестором і фермером, який вирощує авокадо. Він є засновником і генеральним директором компанії QIMA, постачальника рішень для забезпечення якості та відповідності споживчих товарів і продуктів харчування в глобальному ланцюжку постачання.

У 2013 році Себастьєн Брето заснував некомерційну організацію The Breteau Foundation, яка має на меті забезпечити доступ до якісної освіти для всіх дітей, незалежно від походження чи місця проживання.

Починаючи як пілотну програму EdTech Tablet Program у двох школах і з 50 студентами у Південній Африці, Breteau Foundation швидко розширився до 13 країн і зараз підтримує понад 100 000 дітей у світі. Фонд співпрацює зі школами, неурядовими організаціями та місцевими органами влади

Допомога в Україні під час війни

У 2022 році команда фонду запустила програму в Україні. The Breteau Foundation Ukraine надав можливість вчитися попри війну понад 23 000 українських дітей. Програма швидко розширюється.

В рамках неї у декількох містах провели навчання вчителів, а також забезпечили мобільні переносні класи з планшетами, на яких є навчальні матеріали з різних предметів. Цими планшетами мають змогу користуватися діти в різних класах.

Наш благодійний фонд «‎Глобаль2000 дітям України» також співпрацює з фондом The Breteau Foundation задля підтримки дітей в складних умовах. Вдячні партнерам за освітні матеріали!