Доступ до якісної води отримали 5700 осіб

Благодійний фонд “Глобаль2000 дітям України” за підтримки австрійської екологічної організації GLOBAL 2000 нещодавно встановив 7 систем очищення води (СОВ) в Луцьку та Рівному. Завдяки системам доступ до якісної питної води отримали 5700 осіб – учні та працівники закладів освіти, де встановили СОВ, а також внутрішньо переміщені особи.

🚰 Чистою питною водою забезпечили: ліцей №4 імені Модеста Левицького (Луцьк), вище професійне училище №1 (Рівне), Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, Нововолинський центр професійно-технічної освіти (село Будятичі, Волинська область), Луцький педагогічний коледж, Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського (Володимир-Волинський, Волинська область), Головненську спеціальну школа “Центр освіти” (смт. Головне, Волинська область).

💧 Ліцей №4 імені Модеста Левицького 

“Заклад відвідує 1700 учнів, очищена вода використовується для приготування їжі в шкільній їдальні. Колектив ліцею щиро дякує за подаровану систему, яка дала можливість вживати здорову очищену воду”.

💧 Рівненське вище професійне училище №1

“Встановлення системи очищення забезпечило якісною питною водою здобувачів освіти та працівників. Щиро вдячні за підтримку в можливості безплатного користування якісною питною водою”.

💧 Рівненське вище професійне училище ресторанного  сервісу і торгівлі

“Якісна вода – це така вода, яка не несе жодної небезпеки здоров’ю і життю людей при попаданні в організм. Встановлення системи вирішує чимало завдань, зокрема: пом’якшує воду, прибирає різні забруднення, забезпечує належні споживчі характеристики. Висловлюємо щиру вдячність благодійному фонду “Глобаль2000 дітям України” за турботу про здоров’я учасників освітнього процесу закладу, за фінансову та моральну підтримку у важкий для нас час”.

💧 Нововолинський центр професійно-технічної освіти

“Педагогічний та учнівський колектив ДНЗ щиро вдячний австрійським благодійникам  та представникам БФ “Глобаль2000 дітям України” за надану систему очищення води! Нехай добрі справи, що ви робите, повернуться вам сторицею! Надіємось на  співпрацю і надалі!”.

💧 Луцький педагогічний коледж

“Користуватись системою мають змогу 1800 учасників освітнього процесу, 274 працівників, 50 внутрішньо переміщених осіб. Це сприяє формуванню у студентської молоді навичок здорового способу життя, покращенню здоров’я працівників та ВПО, яким коледж надав тимчасовий прихисток”.

💧 Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського

“У квітні 2023 вашим фондом в студентському гуртожитку коледжу безоплатно було встановлено установку для очищення води SAN – MB 450. У гуртожитку проживає до 400 студентів, 20 працівників коледжу, а також тимчасово розміщені 94 особи, переміщених з територій ведення бойових дій та територій, які перебувають під окупацією.

Встановлення системи дозволило вирішити ряд проблем: очищення води, зменшення її жорсткості, зменшення кількості заліза у воді. Висловлюємо вам та австрійським благодійникам вдячність за надання обладнання та підтримку України у важкий час”.

💧 Головненська спеціальна школа “Центр освіти”

“БФ “Глобаль2000 дітям України” допоміг встановити систему очищення води в шкільній їдальні. Воду використовують для приготування їжі для учнів, а також просто для пиття. Завдяки кращій воді підвищиться якість харчування школярів та покращиться їх здоров’я. Воду подають як в харчоблок, так і в зал, там чисту рідину зможуть набирати в стаканчики та пляшки самі школярі.

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і багато тепла на вашому життєвому шляху. Надійних партнерів, процвітання та успіхів у всіх починаннях! Сподіваємося на продовження дружніх відносин і співробітництво”.

Системи очищення води встановлені завдяки програмі “Питна вода”, яка фінансується адміністрацією міста Відень. СОВ виготовлені в Австрії багаторічним партнером БФ “Глобаль2000 дітям України” фірмою Wasserbüro. Кожна система має гарантію та технічне обслуговування.