Міжнародний день дитини, хворої на рак

У 2001 році Міжнародна конфедерація батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, прийняла рішення щороку 15 лютого проводити Міжнародний день дитини, хворої на рак. Мета — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб. Звісно, одного дня недостатньо.

Наш фонд тримає постійний зв’язок з КНП Міська клінічна дитяча лікарня 16 Харківської міської ради. Ми особливо переймаємося «нашим» відділенням, де лікуються діти з гематологією та онкологією. У минулому році, на жаль, виросла кількість нових випадків (у відсотках до минулого року). Війна не проходить повз найменших і найвразливіших громадян. Можливо стрес, можливо інші причини, але рак атакує наших дітей.

Не будемо розкривати подробиці, але відділенню важко. Майже рік героїчні працівники – лікарі, медсестри і санітарки – практично живуть у лікарні і ведуть свою боротьбу на медичному фронті. Борються за життя і здоров’я кожної дитини щодня під обстрілами.

Зі свого боку намагаємось підтримати лікарів і пацієнтів. Психологічна служба лікарні розквітла і запрацювала «на повні груди». Безліч ідей і нових активностей, консультації і заняття, у тому числі і онлайн – розповідаємо вам у дописах.
Ми продовжуємо спільну роботу з лікарнею. Ліки, медичні засоби, апаратура, додаткове харчування – готові надати все, що буде потрібно маленьким пацієнтам і персоналу для боротьби.
У нас, насправді, є два бажання: перемога України та одужання діточок!