Допомога дітям під час повномасштабної війни не стала менш важливою

Сергій Іванов, засновник компанії з розробки сайтів Komanda, яка входить у топ-5 розробників WordPress в Україні і є партнером БФ “Глобаль2000 дітям України”, розповів про діяльність для бізнесу та благодійних організацій.

– Чим займається “Команда”? На сайті ви стверджуєте таке: “Ми не просто створюємо вебсайти, ми разом розвиваємо бізнес”.

– Наша спеціалізація – розробка, підтримка та розвиток сайтів на WordPress. Наші клієнти – сталий бізнес, який розуміє цінність якісної розробки та хоче інвестувати гроші розумно, щоб мати надійну вебплатформу для розвитку бізнесу.

Komanda працює з усім цивілізованим світом, окрім рф, рб та їх країн-посіпак. Переважно, клієнти з України, країн Європи та США.

Під час повномасштабної війни діяльність Komanda змінилася. За словами Сергія, до 24 лютого 2022 року 99% клієнтів були з України, після вторгнення всі вони зупинили спільні проєкти.

“Але в нас було два закордонних клієнти, які продовжували роботу. На цих двох проєктах ми якось вигребли та за місяць-два почали пошук нових клієнтів, самі клієнти почали прокидатись і все якось ожило. Загалом багато чого змінилось – канали пошуку клієнтів, географія проєкту, наш підхід до роботи, вклад у перемогу”, – додає Сергій. 

Komanda час від часу шукає благодійні проєкти, щоб допомагати їм у веброзробці. Так ми познайомились з полком “Азов”, з фондом “Джерело”, який допомагає українцям в Іспанії, та іншими волонтерами, які працювали на інформаційному просторі та чинили опір
– Як і чому Komanda допомагає БФ “Глобаль2000 дітям України”?

– Мені здається, що через війну благодійні фонди, які допомагають дітям, стали отримувати менше донатів. Але допомога дітям не стала менш важливою, може, навіть навпаки. Тому те, що ми робимо для БФ “Глобаль2000 дітям України” – найменше, що може зробити Komanda: допомагаємо з адмініструванням сайту. Ми також підтримуємо й інші фонди, які допомагають дітям.