Ремонт палати для малюків та добрі справи

БФ “Глобаль2000 дітям України” допоміг КНП Міська клінічна дитяча лікарня 16 Харківської міської ради відремонтувати палату для дітей, позбавлених батьківського піклування.

“З “Глобаль2000” у рамках програми “Діти Чорнобиля” ми працюємо понад 30 років. Що стосується ремонту палати – це нова тема. БФ було укладено договір з будівельною компанією, яка провела ремонтні роботи у цій палаті. Там залили нову підлогу, поклали лінолеум, поміняли двері, поставили нові батареї, облицьовували гіпсокартоном стіни та пофарбували їх”, – розповіла директорка лікарні Марина Кучеренко.

Будівельна компанія долучилася до благодійних справ та зробила подарунок від себе – обладнала приміщення шафою для зберігання дитячих речей. В палату для малюків купили нові меблі – шафи, стільці, пеленальний стіл, встановили світильники нічного світла.

Від себе подарунок лікарні зробили студентки Харківської державної академії дизайну і мистецтв – вони розмалювали стіни у відремонтованій палаті.

“Нас оточує багато небайдужих людей – нещодавно подарували велику кількість квітів та дерев, допомогли їх розсадити, тепер розмальовують нові лавки, які ми встановили на території лікарні. Так разом добрі люди допомагають дітям лікуватись та перебувати в комфортних умовах”, – додає пані Марина.

Палата розрахована на 5 дітей старших за місяць від народження, наразі у палаті живуть чотири дитини.