Перша психологічна допомога дітям з інвалідністю

ГО “Особлива майстерня – мистецтво для аутизму” ArtforАutismukraine разом з БФ “Глобаль2000 дітям України” започаткували проєкт кризової підготовки для фахівчинь корекційної сфери.

“Проєкт розпочався в кінці березня, його мета – покращити надання освітніх, реабілітаційних та терапевтичних послуг дітям з інвалідністю та їх родинам”, – розповіла психологиня ГО “‎Особлива майстерня – мистецтво для аутизму” Анастасія Ангелова.

Проєкт “Перша психологічна допомога дітям з інвалідністю” передбачає 7 онлайн-зустрічей навчально-терапевтичного характеру, які дають можливість  отримати знання та навички. Навчання також допоможе впоратися з власними наслідками стресу та травми.

За словами Анастасії, зараз навчаються дві групи фахівчинь корекційної освіти – разом 15 учасниць.

“Ми зібрали харків’янок та жительниць області, які вже працюють з дітьми з інвалідністю або розпочинають найближчим часом, переважно це спеціалістки, які залишилися в місті. В середньому разом вони допомагають 111 дітям з інвалідністю на місяць”, – пояснила психологиня.

БО БФ “Глобаль2000 дітям України” надав фінансування на оплату праці двох фахівчинь, це дозволило розробити програму проєкту та втілювати її протягом 3 місяців. Після завершення програми досвід буде узагальнено в електронному посібнику, який буде розміщено у вільному доступі.

Фото: Анастасія Ангелова