Маленьке щастя на великих руїнах

Два селища Ізюмського району, Харківської обл. Дві родини з дітьми, які виїжджали, коли була окупація, і наразі вже повернулися додому. Села розбиті на 70%. Одна родина проживає у надвірній будівлі, тому що основний будинок ворог знищив повністю. Інша родина має огорожу біля двору – навкруги усе заміноване та лежать вибухонебезпечні «‎пелюстки». За паркан заходити суворо заборонено! В одному селі вже провели світло, в інше – ні. Батьки кажуть, що жити можна. Головне – вдома, на своїй землі.

Наші партнери БФ «‎Із серцем до людей» відвезли родинам трішки тепла – речі та іграшкових кроленят від https://eu.jellycat.com/

 «‎Стільки писку було, скільки радощів! Не кожна родина зараз може виділити кошти на таку якісну іграшку. Натомість і ми отримали сувеніри – малесенькі наліпочки з сердечками та смайликами на телефони. Діти були настільки вдячні, їм так хотілось зробити щось приємне й для нас. Ніби це просто наліпки, проте щоразу беремо телефони в руки та згадуємо тих діточок», – розповідає Валентина Косточка, директорка БФ «‎Із серцем до людей».