Дитинство буває лише раз

Кілька років поспіль наш фонд підтримує денний реабілітаційний дитячій табір. На жаль, в умовах щоденних бомбардувань по дитячих закладах ми не розкриємо локацію, проте дуже хочемо поділитись враженнями дорослих та дітей, які мали трішки щастя посеред війни. 

Пані Ірина, мама Варвари: 

– Варя дуже чекала початку зміни в таборі, щодня перевіряла календар. Донька хотіла весело провести час та познайомитись з іншими дітками. І її надії виправдалися. Варя спілкувалась з однолітками, опановувала нові техніки самодопомоги в стресовій ситуації, вела чудовий щоденник емоцій, брала участь в концертах і конкурсах. А ще Варі дуже сподобались смачні обіди. У таборі донька отримала неймовірні подарунки, з якими тепер не розлучається: спить з іграшковим кроликом, гуляє з гусакою-обіймакою, і чекає, коли піде в школу з новим рюкзачком.

«Проводити дитячі табори психологічної підтримки в партнерстві з Глобаль 2000 дітям України стало доброю традицією у важкі часи. Ми вважаємо, що всі діти, які живуть в Україні, а особливо в Харкові, під час війни потребують психосоціальної підтримки.

Наш табір – це сталі групи дітей, розподілених за віком. В кожній групі 12 дітей. Програма розрахована на 10 днів занять по п’ять годин щодня‎», – розповідає Ірина П., співзасновниця проєкту.

«‎Кілька років у прифронтових регіонах немає офлайн таборів для дітей, тому що це небезпечно. Ми маємо укриття та обов’язково дотримуємось правил, щоб зберегти життя дітей. Проте іншого дитинства у них не буде. Діти з радістю ідуть до нашого табору, бо вони скучили за спілкуванням з однолітками, за дружнім колом, де їх уважно слухають і розуміють, за командними іграми та змаганнями. Також проводимо інформаційну роботу з батьками: ведемо групи в месенджерах, де щодня звітуємо, що було на заняттях, надаємо корисні поради, посилання, матеріали для самостійної роботи», – коментує Ірина В., співзасновниця проєкту.

«Дуже дякую усім партнерам, завдяки яким став можливим такий прекрасний проєкт‎. А також низько вклоняється психологині Ірині Володимирівні та викладачці творчості Ірині Анатоліївні», – додає Ірина, мама Варвари.

Фото та відео надані партнерами. Дивитись зі звуком 🙂