Підтримка дітей, які постраждали внаслідок війни

Лев із сестричкою Аліною повернулися до Харкова у жовтні. Якось вони з батьками проходили повз дитячий центр, який організували волонтери A-help Ukraine, та побачили дітей з м’якими іграшками Хібукі. Тоді родина дізналася, що поруч з їхнім будинком є дитячий простір, де проводиться міжнародна програма підтримки дітей, які постраждали внаслідок війни. Психологи розповіли про іграшкового песика Хібукі та запросили брата з сестрою відвідати заняття.

Аліна прийшла на перше заняття із задоволенням. А Лев заходив до зали неохоче – давно не спілкувався з однолітками. Все змінилося, коли хлопчик наобіймався з іграшкою Хібукі та познайомився з новими друзями. Наступні заняття стали для Лева задоволенням.

🎄 Сьогодні «діти війни‎» весело вітали один одного зі святами. Санта Клаус, через фонд «‎Глобаль2000 дітям України», передав малечі 203 подарунки. П’ятдесят маленьких відвідувачів Центру отримали чарівні подушки, інші мешканці району – солодощі.

Дітлахи, які ще декілька місяців тому ледь розмовляли, наперебій розповідали, яких тваринок хочуть завести вдома, та як сильно бажають ходити до школи, коли закінчиться війна.

🥰 Бажаємо, щоб усі мрії здійснилися!